Aktualności

piątek, 17 listopada 2017 |

Centrum Promocji Biznesu na Kongresie 590

16 i 17 listopada w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A Arena odbyło się najważniejsze w Polsce wydarzenie gospodarcze. Nie mogło na nim zabraknąć Centrum Promocji Biznesu.

Kongres 590 został okrzyknięty najważniejszym polskim wydarzeniem gospodarczym tego roku. 16 i 17 listopada w nowoczesnej G2A Arena spotkali się przedstawiciele wielkiego i małego biznesu, nauki, polityki oraz administracji publicznej, w tym Prezydent RP Andrzej Duda, premier Beata Szydło, ministrowie rządu oraz marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl. Andrzej Duda ponadto objął wydarzenie patronatem honorowym.

Przez dwa ostatnie dni w Jasionce odbywały się liczne debaty, spotkania i prelekcje. Duża różnorodność poruszanych zagadnień i branż – wszystko po to, aby wypracować rozwiązania, które pomogą uwolnić potencjał gospodarczy Polski.

Wśród gości panelowych nie zabrakło wybitnych ekspertów z dziedziny gospodarki, przedsiębiorców, urzędników odpowiadających za rozwiązania prawne i osobistości ze świata biznesu. Tym samym uczestnicy mieli niepowtarzalną okazję do dzielenia się opiniami i doświadczeniem.

Centrum Promocji Biznesu, którego misją jest przede wszystkim promowanie firm z Podkarpacia i wspieranie ich działalności, nie mogło zabraknąć podczas tak ważnego dla kraju i regionu wydarzenia.